ANASAYFA MODELLER / GALERİ BİZİ ARAYIN
EN ÖNEMLİSİ KALİTE

Kış Bahçesi Konsept Bir İştir, Her Kapalı Alan Kış Bahçesi Değildir!

En önemli problemlerimizden birisi "burayı ben kapatırım" şeklinde yapılan uygulamalardır. Biz cam çatılarda kendi kalıplarımızla üretilen WaterBlock teknolojisine sahip profilleri kullanıyoruz. Kapalı tavanlarda 4 katman sistemi yapıyoruz. Cephe ürünlerinde polyemid çift rulman paslanmaz gövde tekerlekler kullanıyoruz. Avrupa menşei nötr dış cephe silikonları ile izolasyon sağlıyoruz. Bunlar sadece sayabildiğimiz birkaçı. İşte bizi farklı yapan da bunun gibi onlarcası!

ÇELİK İSKELET SİSTEMİ

Çeliğin Dayanıklılığını Kullanarak Uzun Ömürlü Ürünler Tasarlıyoruz.

Tasrladığımız ve uyguladığımız tüm kış bahçesi sistemlerinde ve özellikle teras kapatmalarında çelik iskelet sistemi kullanıyoruz. Tabiki üzerine polyester dış cephe elektrostatik boyama işlemi uygulayarak veya konsepte göre alüminyum - pvc - deck kaplamaları yaparak sonuçlandırıyoruz. Siz dışarıdan tamamen estetik bir görünüm izlerken, alt yapıda çeliğin gücünün verdiği güven ve rahatlığı hissedeceksiniz. Her türlü rüzgar ve hava şartlarında sadece arkanıza yaslanmanız yeterli.

CAM ÇATI VE CEPHE ÜRÜNLERİ

Farklı Niteliklere Sahip Cam Ürünleri İle Bakış Açınızı Genişletiyoruz

Yapı ürünlerinde estetikve modern tasarımlar söz konusu olduğunda cam eşsiz bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Kış bahçesi sistemlerinde cephede ve tavanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Isı ve ses kontrollü camlardan tutun, kırılmaz, renkli reflekte, istediğiniz deseni uygulayabileceğiniz farklı birçok nitelikle cam uygulamasını yapabilmekteyiz. Siz içeriden keyifle manzarayı izlerken, dışarıdan bakanların ayna görmesini de isteyebilirsiniz.

KAPALI TAVAN KONFORU

Oda Konforu, Kapalı Mekan İsteyenlerin Tercihi Olacaktır

Kapalı tavan adından da anlaşılacağı gibi çatısı kapalı ürünlerdir. Burada birçok alternatif malzeme kullanılabilmektedir. Bunlardan başlıcaları dekoratif yaprak şingıl tavan, kiremit döşemeleri, sandviç paneller, pleksi uygulamalar, kompozit sistemler olmaktadır. Biz firma olarak oluşturduğumuz kapalı tavanlarda 4 katmanlı yalıtım sistemi kullanıyoruz. Tavan iç kısmında ise pvc tavan lambrisi, ahşap veya dekoratif modern alçı tavan uygulamaları yapabilmekteyiz.

İSTEDİĞİN KADAR
AÇ / KAPAT

Sürme ve Katlanır Sistemleri, Otomatik Kumanda Kontrollü Camlar

Sürme sistemler sağa ve sola hareket edebilen, camların paralel olarak konumlandığı, ray üzerinde hareket eden ürünlerdir. İster sağa, ister sola veya ister ortaya toplayabilirsiniz. Her camı ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca size istediğiniz noktadan kapı görevi de yapabilmektedirler. Katlanır ürünler ise tek ray üzerinde hareket eden ve seri şekilde sıralanmaktadır. Sürmeye göre avantajları daha azdır. Otomatik uzaktan kumanda kontrollü cam sistemleri de mevcuttur.

OTOMAİK PERGOLA SİSTEMLERİ

Tek Tuşla İstediğiniz Kadar Açıp Kapatabildiğiniz Tavanlar

Daha çok ticari alanlarda cafelerde, restaurantlarda, çay bahçelerinde kullanılmaktadır. Kendinden led spot ışıklandırması bulunmaktadır. Yanmaz, alev yürütmez, kir tutmaz ve su sızdırmaz özelliklerine sahiptir. Kullanılan malzemelerimizde Alman teknolojisi motorlar, İtalyan teknolojisi kayışlar bulunmaktadır. Teraslarda da oldukça kullanışlı olabilen otomatik tente kış bahçesi sistemleri, etrafı içinde yerin durumuna göre uygun malzemeler ile çok işlevsel alanlar ortaya çıkarabiliyor.