ANASAYFA MODELLER / GALERİ BİZİ ARAYIN
EN ÖNEMLİSİ KALİTE

Kış Bahçesi Konsept Bir İştir, Her Kapalı Alan Kış Bahçesi Değildir!

En önemli problemlerimizden birisi "burayı ben kapatırım" şeklinde yapılan uygulamalardır. Biz cam çatılarda kendi kalıplarımızla üretilen WaterBlock teknolojisine sahip profilleri kullanıyoruz. Kapalı tavanlarda 4 katman sistemi yapıyoruz. Cephe ürünlerinde polyemid çift rulman paslanmaz gövde tekerlekler kullanıyoruz. Avrupa menşei nötr dış cephe silikonları ile izolasyon sağlıyoruz. Bunlar sadece sayabildiğimiz birkaçı. İşte bizi farklı yapan da bunun gibi onlarcası!

PATENTLİ ALÜMİNYUM İSKELET

Patentli Özel Üretim Alüminyum Aksam

Uyguladığımız kış bahçelerinde özel kalıplarda üretilmiş alüminyum aksam kullanmaktayız. İskelet sistemimiz tamamen kış bahçeleri için tasarlanmış, ihtiyaçlara çözüm üreten, gerekli fizibilitelerden geçmiş, dayanım testlerine tabi tutulmuş ürünlerdir. Gizli su tahliyeleri ile de estetiği öne çıkarmaktadır. Yer bağlantı aksesuarlarından tutun, taşıyıcı ve mahya sistemlerine kadar birbirine uyumlu konsept tasarımlardır.

ÇELİK İSKELET SİSTEMİ

Gerektiğinde Çeliğin Kuvvetinden Destek Alıyoruz

Geniş alanlarda, herhangi bir noktaya dayanmayan tasarımlarda, istenilen modelin duruma göre çıkarılan fizibiliteler sonucunda çeliğin dayanımından destek almaktayız. Çelik projelerde tasarlayıp uygulayabiliyoruz. Bazen alüminyum profillerin içerisinde, bazen tamamen çelik tasarım kış bahçeleri yapmaktayız. Bu noktada uzman üretim ve montaj ekibimizle projeye göre özel çalışmalar üretmekteyiz. IPN, UPN dahil olmak üzere makas sistemlerine kadar her türlü projede tam performans sağlamaktayız.

CAM ÇATI
WATERBLOCK
TEKNOLOJİSİ

WATERBLOCK Teknolojisine Sahip Silikonsuz Cam Çatı

Kış bahçesi tasarımlarında en önemli unusurlardan biri cam çatı uygulamalarıdır. Hakim olunması gereken hem estetik, hem güvenlik, hem izolasyon noktaları bulunmaktadır. Biz sistemlerimizde SKYLİGHT 3 katmanlı EPDM çift baskılı profiller kullanakarak silikondan uzak cam tavanlar üretmekteyiz. Sistemlerimizde profiller, ara baskı kapakları, üst kapaklar ile darbe emici, su tahliye kanallı özel tasarım çatı sistemleri kullanmaktayız. Silikonsuz çift yönlü EPDM baskısı ile de uzun ömürlü güvenilir ve A++ izolasyona sahip konseptler çıkarıyoruz.

KAPALI TAVAN KONFORU

Oda Konforu, Kapalı Mekan İsteyenlerin Tercihi Olacaktır

Kapalı tavan adından da anlaşılacağı gibi çatısı kapalı ürünlerdir. Burada birçok alternatif malzeme kullanılabilmektedir. Bunlardan başlıcaları dekoratif yaprak şingıl tavan, kiremit döşemeleri, sandviç paneller, pleksi uygulamalar, kompozit sistemler olmaktadır. Biz firma olarak oluşturduğumuz kapalı tavanlarda 4 katmanlı yalıtım sistemi kullanıyoruz. Tavan iç kısmında ise pvc tavan lambrisi, ahşap veya dekoratif modern alçı tavan uygulamaları yapabilmekteyiz.

İSTEDİĞİN KADAR
AÇ / KAPAT

Sürme ve Katlanır Sistemleri, Otomatik Kumanda Kontrollü Camlar

Sürme sistemler sağa ve sola hareket edebilen, camların paralel olarak konumlandığı, ray üzerinde hareket eden ürünlerdir. İster sağa, ister sola veya ister ortaya toplayabilirsiniz. Her camı ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca size istediğiniz noktadan kapı görevi de yapabilmektedirler. Katlanır ürünler ise tek ray üzerinde hareket eden ve seri şekilde sıralanmaktadır. Sürmeye göre avantajları daha azdır. Otomatik uzaktan kumanda kontrollü cam sistemleri de mevcuttur.

OTOMAİK PERGOLA SİSTEMLERİ

Tek Tuşla İstediğiniz Kadar Açıp Kapatabildiğiniz Tavanlar

Daha çok ticari alanlarda cafelerde, restaurantlarda, çay bahçelerinde kullanılmaktadır. Kendinden led spot ışıklandırması bulunmaktadır. Yanmaz, alev yürütmez, kir tutmaz ve su sızdırmaz özelliklerine sahiptir. Kullanılan malzemelerimizde Alman teknolojisi motorlar, İtalyan teknolojisi kayışlar bulunmaktadır. Teraslarda da oldukça kullanışlı olabilen otomatik tente kış bahçesi sistemleri, etrafı içinde yerin durumuna göre uygun malzemeler ile çok işlevsel alanlar ortaya çıkarabiliyor.