ANASAYFA MODELLER / GALERİ BİZİ ARAYIN
HAVA ŞARTLARINA DAYANIMI

Yoğun Kar ve Yağmur Altında Su Alır Mı?

Kış baçesi sistemlerinde hemen ilk akla gelen sorulardan biri budur. Aklımıza takılan, tedirgin eden hususların başındadır. Ancak ne yaptığını bilen, kullandığı ürünleri iyi tanıyan ve geliştiren firmalar tarafından karşılaşılmayan bir durumdur bu su sızdırma problemi. Atlas grup olarak bizler bu yüzden patentli kendi kalıplarımızda profiller geliştiriyoruz. Cam çatılar waterblock teknolojisine sahip profiller, kapalı çatılarda 4 katman sistemi uyguluyoruz. Kısacası kendimize güveniyoruz ve 5 YIL GARANTİ veriyoruz.

TERAS GÜVENLİK DURUMU

Teraslarda Ne Kadar Güvenilir, Yoğun Rüzgara Ne Kadar Dayanır?

Bu noktada konsept çeşitleri bölümümüzde de özellikle bahsettiğimiz gibi kullandığımız ÇELİK KONTRÜKSİYON bu konuda içinizi rahatlatacak. Her kış bahçesinde çelik kullanmamızdaki esas sebep çok güçlü şartlara dahi sorunsuz dayanabilmesidir. Güçlü rüzgarlarda bile sallanma dahi yapmayan sistemlerimize rahatlıkla güvenebilirsiniz. Teraslarda normal zeminlerden daha farklı ürünler, farklı izolasyon malzemeleri kullanmaktayız. Güvenirlilik konusunda sizden daha hassas haraket ettiğimizden emin olabilirsiniz. Dışarıda yoğun ahva şarlatına rağmen, içeride kahve keyfinize devam edebileceksiniz.

FİYAT FARKLARI NEDENDİR?

Neden Tüm Firmalar Farklı Fiyatlar Veriyor?

En çok kafa karıştıran sorulardandır. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken husus hemen herkesin bildiği gibi kalitedir. Tabi yine kafa karıştıran bir durum var ki herkes ürünlerim kaliteli demektedir. Burada profesyonellik, referanslar ve daha önemlisi tecrübe devreye girer. Size sunmuş oldukları ürünlerle alakalı detaylı bilgiler, ortaya çıkacak ürünün 3 boyutlu çalışmaları, garanti ve servis desteği ilk başta bakmanız gereken unsurlardır. Alanın büyüklüğü ve kullanılacak sistemlerin özelliklerine göre kış bahçesinin fiyatı belirlenir.